لیوان کاغذی

لیوان کاغذی

یکی از خدمات مجتمع تبلیغاتی تمدن هزاره تولید انواع لیوان کاغذی در اندازه های مختلف است.

  مزایای استفاده از لیوان کاغذی

مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت اعلام کرد: استفاده از ظروف پلاستیکی می تواند باعث ابتلا به بیماری های مختلفی همچون بی خوابی، خستگی و حتی ابتلا به سرطان شود. همچنین این ظروف می توانند ناقل بیش از ۱۱۸ نوع بیماری به مصرف کنندگان باشند.
حال آیا میدانستید ظروف کاغذی مانند لیوان های کاغذی اگر در شرایط استاندارد تولید شوند در برابر حرارت آب جوش کاملا مقاوم هستند و هیچ گونه عارضه ای ندارند؟
آیا میدانستید بر روی لیوان های کاغذی میتوان چاپ دیجیتال انجام داد و حتی برای مصارف تبلیغاتی از آنها استفاده کرد؟
نکته مهم: و آیا میدانستید برای چاپ تصویر یا نوشته بر روی این لیوان ها می بایست از رنگ خوراکی (رنگ فود گرید Food Grade) استفاده کرد؟ که در غیر این صورت ضرر آنها از ظروف پلاستیکی هم بیشتر خواهد بود. رنگ صنعتی ارزان قیمت دارای سرب میباشد و تولید کننده غیر مجاز برای پایین آوردن قیمت تمام شده محصول تن به استفاده از رنگ صنعتی داده و سلامت جامعه را به راحتی به خطر می اندازد که اولین عارضه آن از کار افتادن کلیه می باشد. تشخیص این لیوان ها بسیار ساده است. اگر داخل یکی از آن ها بو کنید متوجه میشوید که بویی شبیه به بوی رنگ یا نفت می دهد.
حتما از لیوان های کاغذی بدون بو استفاده کنید و مطمئن شوید زیر لیوان شماره پروانه بهداشت تولید کننده درج شده باشد. این لیوان ها سلامتی شما را تضمین می کنند.
نتیجه…
۱٫ ظروف کاغذی اگر در شرایط استاندارد تولید شوند به سلامتی شما آسیبی نمی رسانند.
۲٫ ظروف کاغذی از جمله تولید لیوان های کاغذی که مصرف زیادی دارند به طبیعت آسیب نمی زنند.
۳٫ ظروف کاغذی به تبلیغات شما کمک می کنند.

گالری تصاویر

لیوان های کاغذی ای که ما تولید می کنیم ؛ با مقوای کُره ای با پوشش پلی اتیلن جهت جلوگیری از نفوذ مایعات به سطح خارجی لیوان تولید می شود.

همچنین کلیه چاپ های لیوان های کاغذی تولیدی ما؛ با مرکب ۱۰۰% گیاهی یا Food Grade انجام می شود که از نظر بهداشتی کاملاً مورد تایید است.

لیوان کاغذی

این لیوان ها بسته به نیاز، در اندازه های ۷۰cc و  ۲۲۰cc و ۳۶۰cc تولید می شوند. که ممولا در سایز ۲۲۰cc (اندازه لیوانهای متداول یکبار مصرف) سفارش داده می شوند.